Misja i Polityka jakości

Misja, polityka jakości, wizja

Nasza misja

Szybciej niż myślisz!

Na każdym etapie realizowanych procesów produkcyjnych i handlowych staramy się działać szybciej niż spodziewają się nasi Klienci. Regularnie wdrażamy usprawnienia techniczne i organizacyjne w różnorodnych procesach, eliminując marnotrawstwo zasobów oraz poprawiając jakość obsługi klientów i jakość oferowanych produktów.

Drodzy Klienci!

Nasza wysoka jakość obsługi i produktów wpływa zwykle na Wasz czas. Obsługując Was, pamiętamy, aby zawsze szanować Wasz cenny czas, zasób, którego zwykle brakuje.

 

Polityka jakości

Naszym nadrzędnym celem jest zaspokajanie ustalonych i przewidywanych potrzeb Klientów oraz spełnianie ich wymagań i oczekiwań w zakresie handlu artykułami sanitarnymi i innymi wyrobami związanymi z przetwórstwem tworzyw polimerowych.

W swojej działalności szczególny nacisk kładziemy na rozpoznawanie preferencji Klientów oraz oferowanie wysokiej jakości produktów i usług obsługi Klienta, co gwarantuje wdrożony Zintegrowany System Zarządzania według normy ISO 9001:2015 z elementami norm ISO 45001:2018/poprawka 1:2024, ISO 14001:2015 i ISO/IEC 27001:2022.

Czytaj dalej…

Nasze wartości

  • szacunek,
  • partnerstwo,
  • doskonalenie,
  • uczciwość i odpowiedzialność społeczna.
© Akces sp. z o.o. 2018 | Realizacja Gravityweb