System uzdatniania wody

System uzdatniania wody

Filtry do wody polecane są do ochrony i uzdatniania wody niemal przy każdym typie instalacji: ciepłowniczej, wodociągowej i sanitarnej. Do najbardziej popularnych wkładów należą wkłady sznurkowe, piankowe,  węglowe, zmiękczające, odżelaziające i antybakteryjne.
Wkłady do filtrów do wody przeznaczone są do współpracy z korpusami narurowymi, systemami podzlewozmywakowymi oraz systemami odwróconej osmozy, które umożliwiają skuteczne filtrowanie i uzdatnianie wody pitnej w warunkach domowych.

Wkłady sznurkowe zostały wykonane z najwyższej jakości przędzy polipropylenowej, zatrzymują zanieczyszczenia stałe takie jak: rdza, piasek, muł.

Wkłady piankowe skutecznie zatrzymują zanieczyszczenia dzięki filtracji wgłębnej, a swoją wydłużoną żywotność zawdzięczają gradientowej budowie.

Wkłady antybakteryjne w odróżnieniu od podobnych produktów nie zawiera nanomateriałów ani żadnych innych substancji chemicznych, które mogą wykazywać działania uboczne (np. reakcje alergiczne). Zapobiega namnażaniu się bakterii m.in. coli i gronkowca.

Wkłady węglowe eliminują chlor i substancje organiczne, częściowo usuwają zanieczyszczenia mechaniczne.

Wkłady zmiękczające wypełnione są drobnoziarnistym granulatem jonowymiennym (kationit w formie sodowej) o dużej zdolności wymiany jonów wapnia i magnezu, zapobiegają odkładaniu się kamienia kotłowego.

Wkłady odżelaziające wypełnione są drobnoziarnistym złożem katalitycznym (certyfikowanym przez amerykańską agencję NSF). Usuwają z wody związki żelaza i manganu, zapobiegają powstawaniu rdzawych zacieków.

 

 

 

© Akces sp. z o.o. 2018 | Realizacja Gravityweb