Coflex- pierwsze złącze wieloredukcyjne z pamięcią kształtu

Coflex- pierwsze złącze wieloredukcyjne z pamięcią kształtu

Coflex- pierwsze złącze wieloredukcyjne z pamięcią kształtu

Coflex to monolityczne złącza elastyczne wykonanych z HDPE w technologii rozdmuchu. Akces jako pierwszy w Polsce i w Europie  w 2010 roku zaoferował złącza wieloredukcyjne z pamięcią kształtu i regulacją długości.  Coflex to następcą Monoflexa. Technologia Coflex oferuje wyroby o średnicy od 32 do 110 mm i długości od 100 do 600 mm.

Złącza wieloredukcyjne Coflex zapewniają znacznie więcej funkcjonalności  niż tradycyjne złącza Monoflex zarówno dla sprzedawcy jak i ostatecznego użytkownika.

Korzyści dla sprzedawców: 50% redukcja miejsca w magazynie i na regale dzięki funkcji składania; zaledwie 6 indeksów Coflex zastępuje aż 12 tradycyjnych produktów Monoflex, co skraca proces przygotowania zamówień;  nieskończenie duża liczba wariantów regulacji długości i kształtu skraca proces zakupowy klienta i nie wymaga obsługi sprzedażowej; możliwość eksponowania złącza na zawieszkach regałowych i sprzedaży krzyżowej.

Korzyści dla użytkowników: uniwersalna regulacja długości nie wymaga precyzyjnego pomiaru; możliwość formowania kształtu daje większe zastosowanie w instalacji; zaledwie 6 indeksów oszczędza czas przy podejmowaniu decyzji zakupowych, a możliwość składania złącza wymaga mniej przestrzeni transportowej.

czytaj więcej

© Akces sp. z o.o. 2018 | Realizacja Gravityweb